Markalar

Sakata Sebze

1913 yılında Japonya'da kurulan, bu tarihten itibaren yaklaşık yüzyıldır Japonya, Kuzey, Güney Amerika ve Avrupa olmak üzere 5 kıtada faaliyet gösteren Sakata Seed Corporation, üreticiden tüketiciye kadar gıda zincirinin tüm halkalarında yer alarak sebze ve çiçek çeşitlerinin ıslahı, üretimi ve pazarlaması konularında hizmet vermektedir.

Kendisini tümüyle müşteri memnuniyetine adayan Sakat Seed Corporation, yüksek teknolojili Ar-Ge kapasitesi sayesinde hem ürün portföyünü hem de pazarlama gücünü her geçen gün geliştirerek müşteri taleplerine anında cevap vermeyi ilke edinmiştir.

Sakata, insan kaynakları ve teknolojisiyle var olan ve potansiyel müşterilerine yüksek kalite ürünleriyle tam hizmet vermeyi, onların ihtiyacını en iyi şekilde karşılayarak tohumculukta güven ve kalite sembolü olmayı en büyük başarısı olarak görmektedir. Bu başarıyı devam ettirmek konusunda da kendisine olan güveni ve inancı tamdır. Sakata, 2002 yılından bu yana iş ortağı olduğu Paykoç ile Türkiye'de de aynı güveni duygusunu ve inancı sürdürmektedir.